KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9669083
nr 966 9083
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Akvarell, Pietro Dalla Santa (1931-2002), Eka, signerad, 63x43
Kondition: skadat glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 juni 2015
kl 18:51:01
8/6 17:18:22
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa